تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


جشن دهه کرامت  

سلام دوستان کتابخوانم : در دهه کرامت کتابحانه پستی با مشارکت سه مرکز ساری جشن دهه کرامت را برگزار نمود در این جشن اعضا ی خوب و فعال کتابخانه پستی  در اجرای برنامه نیز مشارکت داشتند در این جشن با شکوه خادمین آقاامام رضا حضور داشتند که این جشن رابا پرچم متبرک نمودند. تصاویری از جشن را باهم می بینیم:التماس دعا .

ادامه مطلب  

دهه کرامت یادآور تمام خوبی‌ها  

دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان والامقام و گرانقدر جهان می‌باشد. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.  دهه کرامت یادآور زهرا و زینب (سلام‌الله علیهما‌السلام) است.  دهه کرامت یادآور تمام خوبی‌هاست. و یادآور جمال انسانی است

ادامه مطلب  

شاهکار کرامت  

به ابو سعید ابوالخیر گفتند: فلانی قادر است پرواز کند،گفت: این که مهم نیست، مگس هم میپرد.گفتند: فلانی را چه میگویی؟ روی آب راه میرود!گفت: اهمیتی ندارد، تکه ای چوب نیز همین کار را میکند.گفتتند: پس از نظر تو کرامت چیست؟گفت: این که در میان مردم زندگی کنی ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنی، دروغ نگویی، کلک نزنی و سوءاستفاده نکنی، و کسی را از خود ناراحت نکنی.این شاهکار و کرامت است.!   

ادامه مطلب  

دهه کرامت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک باد.  

 
دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیهااالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا (علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و  مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان والامقام و گرانقدر جهان می‌باشد.
دهه کرام

ادامه مطلب  

 

رسم عاشق نیست با یک دل دو دلبر داشتنیا ز جانان یا ز جان باید که دل برداشتنیا اسیر حکم جانان باش یا دربند جانزشت باشد نو عروسى را دو شوهر داشتناى که جویى کیمیاى عشق پرخون کن دو چشمهست شرط کیمیا گوگردِ احمر داشتنشکرستان کن درون از عشق تا کى بایدتدست حسرت چون مگس از دور بر سر داشتنتا کى از نقلِ کرامتهاى مردان بایدتعشوه‏ها همچون زنان در زیر چادر داشتناز کرامت عار آید مرد را کانصاف نیستدیده از معشوق بر بستن، به زیور داشتنخود کرامت شو کرامت چند ج

ادامه مطلب  

پوستر پس زمینه "دهه کرامت"  

    فرا رسیدن "دهه کرامتسالروز درخشش دو گوهر درخشان از خاندان اهل بیت (علیهم السلام) را به همه شیعیان تبریک عرض میکنم.
    إن شاءالله بتونیم بیش از پیش با توسل به این دو بزرگوار از معارف عمیق بهره مند بشویم و در کسب علم و دانش جدیّت و تلاش داشته باشیم تا بر دشمنان غلبه پیدا کنیم و این معارف رو به تشنگان این علوم منتقل کنیم.
    توفیق پیدا کردیم تا به مناسبت فرا رسیدن "دهه کرامت" پوسترهایی شامل تصاویر حرم امام رضا(علیه السلام) و حرم حضرت معصومه

ادامه مطلب  

جشن دهه کرامت که باحضور اعضای دختر به همراه والدین در مرکز  

جشن دهه کرامت که باحضور اعضای دختر به همراه والدین در مرکز برگذار شد در این جشن برنامه های اجرایی شامل کاردستی، شعر خوانی، معرفی شخصیت، مسابقه، ایستگاه نفاشی وادبی نامه ای به امام رضا، اهداء جوایز به دختران به مناسبت روز دختر وبه پسران به مناسبت میلاد امام رضا ع، این برنامه ها در دهه کرامت که تعداد شرکت کنندگان 100نفر در هراجرا میباشد
 

 

 

ادامه مطلب  

دهه کرامت دهه ی نور و رحمت بر جهانیان مبارک باد  

دهه ی مبارک و میمون کرامت و تولد حضرت معصومه (س) و برادر گرامیشان ، اسوه ی بخشش را بر تمامی مسلمین جهان تبریک عرض می نماییم.
دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیهااالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی ب

ادامه مطلب  

مودبانه ی گله  

 مسابقه ی مناظره ی دو گروه دانشجو را تماشا میکردم درباره ی حجاب اجباری . دو گروه موافق و مخالفی که اصرار داشتند باید براساس واقعیت ها صحبت کرد و با مشت گره کردن و صحبت کردن از یک جامعه ی آرمانی کاری درست نمیشود . گروه موافق یادآوری میکند که از کرامت زن حرف میزند و گروه مخالف قبول دارد که حجاب و پوشش کرامت زن است اما صورتی از کرامت نهادن به آدمها پذیرفتن حق انتخاب آنهاست. پذیرفتن آدمها به عنوان موجودات دارای اراده اختیار و شعور و نه صرفا "یک گرو

ادامه مطلب  

دهه کرامت..  

 

دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیهااالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا (علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌ نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان

ادامه مطلب  

درس کرامت  

نامگذاری ایّام دهه ی کرامت تشریح شد  

نامگذاری ایام دهه ی کرامت تشریح شد
رئیس کارگروه محتوایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با اشاره به انتخاب شعار «اقدام و عمل جهادی با پیروی از سبک زندگی اهل بیت(علیهم السلام)» برای دهه کرامت سال ۹۵ گفت: طی جلساتی که با حضور اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت برگزار شد، در این دهه، تمامی روزها دارای عنوانی است که برنامه‎ها و اقدامات حول آن انجام می‎پذیرد.
وی افزود: ایام دهه کرامت در روز نخست با عنوان «کریمه اهل بیت(سلام الله علیها) سرم

ادامه مطلب  

حرمت مؤمن از منظر قرآن وسنّت  

از امام صادق (علیه السلام )نقل شده است که فرمودند: "لِلهِ عَزَّ و جَلَّ فی بِلَادِهِ خَمسٌ حُرَم ؛ حُرمَةٌ رَسولِ اللهِ و حُرمَةُ آلِ الرَّسولِ و حُرمَةُ کِتابِ اللهِ عَزَّ و جَلَّ و حُرمَةُ کَعبَةِ اللهِ و حُرمَةُ المُؤمِنِ "مملکت خداوند بزرگ را پنج حریم است : حریم پیامبر (صلی الله علیه و آله) و حریم آل پیامبر و حریم کتاب خدای بزرگ و حریم کعبه الهی و حریم مؤمن "
از منظر قرآن کریم ، انسان نسبت به سایر مخلوقات از کرامت و جایگاه ویژه ای برخوردار ا

ادامه مطلب  

دهه کرامت  

دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
 
مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده ا

ادامه مطلب  

دهه کرامت گرامی باد  

 
دهه کرامت، دهه اول ماه ذیقعده است (برابر با، از پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۵ تا یکشنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۵) و آغازش با ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و پایانش با ولادت حضرت علی بن موسی‌ الرضا علیه السلام می‌ باشد. این دهه یاد آور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است.
دهه کرامت یادآور لطیف‌ ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌ نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت

ادامه مطلب  

سخن ازکرامت  

 
آورده اند که در مجلس شیخ ابوالحسن خرقانی سخن از کرامت می رفت و هر یک از حاضران چیزی می گفت. شیخ گفت: کرامت چیزی جز خدمت خلق نیست. چنان که دو برادر بودند و مادر پیری داشتند. یکی از آن دو پیوسته خدمت مادر می کرد و آن دیگر به عبادت خدا مشغول می بود.یک شب برادر عابد را در سجده، خواب ربود. آوازی شنید که برادر تو را بیامرزیدند و تو را هم به او بخشیدند.گفت: من سالها پرستش خدا کرده ام و برادرم همیشه به خدمت مادر مشغول بوده است، روا نیست که او را بر من رجحا

ادامه مطلب  

جشن دهه کرامت  

همزمان با دهه کرامت (میلاد امام مهربانیها و حضرت معصومه س)مراسم جشنی در دوروز جداگانه با اجرای معرفی شخصیت این دو بزرگوار ،شعر خوانی،قصه گویی ،ایستگاه نقاشی ،بیان خاطرات اعضاء از زیارت امام رضا ع،مسابقه و ... برگزار گردید.
 
 
                        
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ادامه مطلب  

دهه کرامت  

دهه کرامت،دهه اول ماه ذی القعده است.وآغازش با ولایت حضرت معصومه (س)وپایانش باولادت حضرت ابوالحسن علی ابن موسی الرضا(ع)می باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است.
دهه کرامت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمانی است و این که می‌توانند رهبری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهد ه دار بشوند.
تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (ع)

ادامه مطلب  

نطق حقوق بشری ایران در سازمان ملل  

سفیر و معاون نماینده دائم ایران در سازمان ملل، حقوق بشر را میراث مشترک جامعه انسانی با هدف حفظ کرامت انسان توصیف کرد و گفت، این موضوع در جهان امروز به ابزار سیاسی در دست قدرت های بزرگ تبدیل شده و سازمان ملل نیز در مقابل فشار این قدرت ها احساس ناتوانی می کند.
«غلامحسین دهقانی» در نشست روز چهارشنبه مجمع عمومی سازمان ملل با عنوان «حقوق بشر در مرکز دستور کار جهانی» حقوق بشر را میراث مشترک نوع بشر و ثمره تلاش مشترک فرهنگ ها و تمدن های مختلف دانست

ادامه مطلب  

همزمان با دهه کرامت يرگزاري مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان در کتابخانه آزادی خرمشهر  

به گزارش روابط عمومی اداره كتابخانه های عمومی خرمشهر  همزمان با دهه کرامت یک دوره مسابقه نقاشی با موضوع امام رضا (ع ) و حضرت معصومه (س) با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم دینی و اخلاقی و سیره ائمه اطهار و به همت کتابخانه عمومی آزادی دراین کتابخانه برگزار گردید .  درپایان این مسابقه به 12نفر از برگزیدگان هدایایی برسم یاد بود اهداء گردید .
 
 

ادامه مطلب  

ویزیت رایگان مردم مناطق مختلف کرمانشاه در دهه کرامت  

اورامان نیوز: رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: اعضای این سازمان به مناسبت دهه کرامت و در کنار کاروان خدام امام رضا (ع) با استقرار در نقاط مختلف استان به ارایه ویزیت رایگان مردم می پردازند.
 
دکتر مسعود قلعه سفیدی روز سه شنبه اظهار کرد: اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه متشکل از پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران در طول دهه کرامت به ارایه خدمات متنوع و رایگان می پردازند.

ادامه مطلب  

 

دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت  معصومه (علیهااالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری ازمطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت  یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر  نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.  

ادامه مطلب  

مجید وزیری، محجوبه عابدی ساخت قاعده فقهی کرامت  

    
هدف دراین تحقیق، ساخت قاعده فقهی کرامت است، زیرا یکی از نیارهای فقه اجتماعی و حکومتی همین شیوه خواهد بود،
چکیده:  

کرامت ذاتی، شرافت و حیثیتی است که تمامی انسان­ ها به جهت انسان بودن به طور فطری و یکسان از آن برخوردارند و از نگاه دینی این حق، از بدو خلقت حتی برای جنین انسان هم ثابت است، هدف دراین تحقیق، ساخت قاعده فقهی کرامت است، زیرا یکی از نیارهای فقه اجتماعی و حکومتی همین شیوه خواهد بود، در این راستا با بررسی و تحلیل مفهوم و مبانی ک

ادامه مطلب  

دهه کرامت مبارک  

 دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
 
مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده

ادامه مطلب  

تبریک دهه کرامت ،سالروز ولادت باسعادت حضرت معصومه و حضرت امام رضا "علیهما السلام "  

 
   
اللهم صل علی علی ابن موسی الرضا المرتضی (ع) الامام البر التقی النقی و حجتک علی من فوق الارض و من تحت الثری الصدیق الشهید تامّه زاکیه متواصله متواتره مترادفه کافضل          ما صلیت علی احد من اولیائک. 
دهه کرامت ، سالروز ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج امام  علی ابن موسی الرضا علیه السلام  و حضرت معصومه (سلام الله علیها ) تبریک و تهنیت باد.
1- دهه کرامت تداعی‌گر چه معانی برای جامعه امروز می‌باشد؟
دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغاز

ادامه مطلب  

*یکصدو نودو هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فراهان برگزار گردید*  

 
این جلسه در سالن جلسات آموزش وپرورش فراهان در روز 5شنبه بسیت و هفتم آبان ماه با حضور فرماندار،شهردار،رئیس آموزش وپرورش،رئیس ستاد نماز جمعه و شورای شهرستان،مسئول دفتر امام جمعه به نمایندگی از امام جمعه محترم که در سفرکربلا تشریف داشتند،اعضای شورای آموزش و پرورش برگزار گردید.
دستور کار جلسه؛سند مالکیت مدرسه شهدای کربلا-استفاده دانش آموزان از کتابخانه های سطح شهر-جایگاه تحصیلی فراهان در استان- علت ترک تحصیل دانش آموزان.

ادامه مطلب  

جشن دهه کرامت  

برگزاری جشنواره کیک پزی به مناسبت دهه کرامت در مرکز منیوحی 
 همزمان با ایام دهه کرامت و ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س ) جشنواره کیک پزی میان کلیه اعضای مرکز منیوحی برگزار گردید و قبل از برگزاری جشنواره یک کارگاه کاغذ و تا برای بچه ها تشکیل شد و بچه ها ضمن آشنایی با روش درست کردن گل به سفره آرایی جشنوراه پرداختند. 
 

ادامه مطلب  

دهه کرامت  

به گوش دل ندا آمد، که یار دلربا آمد                                                                                                     به درد ما دوا آمد، رضا آمد، رضاآمد خدا داد آنچه را وعده،‌ بشد در ماه ذیقعده                                                                                                                               که آمد بهترین بنده، رضا آمد ، رضا آمد                                         
دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین اختر تابناک امام

ادامه مطلب  

ویژه مراسم دهه کرامت در شهرستان ایجرود برگزار گردید  

در مورخ 16/5/95روز شنبه ویژه مراسم دهه کرامت با حضور وسخنرانی مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای حسینی با قرائت زیارت عاشورا در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ایجرود برگزار گردید . در ابتدا حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای حسینی مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان ضمن تبریک ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (ع) و روز دختر و ولادت حضرت امام رضا (ع

ادامه مطلب  

شهادت امام زین العابدین (ع)  

چه آرام و سبک بال پرگشودی، ای مرغ زخم خورده آشیانه عشق.داغ فراق تو را چگونه در تصور آوریم که بی تو زندگی کردن و زنده ماندن مایه شرمساری است. ای حجت الهی و ای امام مهربانی ها، هجران تو،غروب همه خوبی هاست و پروازت، آغاز صحیفه درد و رنج در دل شیعیان.ای لاله داغدار مدینه، از کنار تربت پاک پیامبر و جگرِ پاره پاره مجتبی و دل داغدار صادَقیْن و قبر ناپیدای پهلو شکسته تاریخ رفتی تا در جوار امن الهی بیاسایی و از تنگنای ظلمت دنیا رها گردی.اینک، ماییم و شا

ادامه مطلب  

از کریمه تا کریم ( ویژه نامه دهه کرامت ) پایگاه هشتیمن مراد علیه السلام  

ویژه نامه دهه کرامت ( از کریمه تا کریم ) پایگاه هشتیمن مراد علیه السلام
 
عرض سلام و تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه علیها السلام کریمه اهل بیت و امام مهربانی ها امام خوبی ها ، علی بن موسی الرضا هشتمین مراد علیه السلام کریم اهل بیت و درود بی کران به آقایمان مهدی موعود ارواحنا له الفداء ، ویژه نامه جامع از کریمه تا کریم پایگاه هشتمین مراد را به شما تقدیم می کنم ، به امید آن که مورد قبول حضرت رضا علیه السلام واقع گردد!

ادامه مطلب  

از کریمه تا کریم ( ویژه نامه دهه کرامت ) پایگاه هشتیمن مراد علیه السلام  

ویژه نامه دهه کرامت ( از کریمه تا کریم ) پایگاه هشتیمن مراد علیه السلام
 
عرض سلام و تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه علیها السلام کریمه اهل بیت و امام مهربانی ها امام خوبی ها ، علی بن موسی الرضا هشتمین مراد علیه السلام کریم اهل بیت و درود بی کران به آقایمان مهدی موعود ارواحنا له الفداء ، ویژه نامه جامع از کریمه تا کریم پایگاه هشتمین مراد را به شما تقدیم می کنم ، به امید آن که مورد قبول حضرت رضا علیه السلام واقع گردد!

ادامه مطلب  

دهه کرامت(1) نشانه های انسان کریم : خدمت به مردم  

بسم الله الرحمن الرحیم
دهه کرامت(1)
اول ذی القعده 173ه.ق.  میلاد حضرت معصومه علیهاالسلام است و یازدهم ذی القعده 148ه.ق.  میلاد حضرت امام علی بن موسی الرضا علیهما السلام است که فاصله  ی بین تولد این خواهر و برادر را دهه ی کرامت می گویند.
حضرت معصومه علیهاالسلام کریمه اهل بیت علیهم السلام است و حضرت امام رضا علیه السلام هم کریم اهل بیت علیهم السلام است ؛ البته همه ی اهل بیت علیهم السلام اهل کرامت هستند ؛ چون ما در زیارت جامعه کبیره می خوانیم «  وَ ا

ادامه مطلب  

به همت جمعیت هلال احمر قم صورت می گیرد:  

 برگزاری جشنواره ملی خورشید کرامت در قمجشنواره ملی خورشید کرامت به همت جمعیت هلال احمر وبامشارکت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س)؛حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت؛جامعه المصطفی؛سازمان جوانان جمعیت؛رادیو معاورف و...؛همزمان باشب ولادت کریمه اهلبیت در قم برگزار می شود.

ادامه مطلب  

کتابهای ویژه دهه کرامت  

بانوی کرامت حجت الاسلام صادق طالبی مازندرانی
پدید آورنده : حجت الاسلام صادق طالبی مازندرانیتعداد صفحات : 80شابک : 9786005836707قیمت به ریال : 35,000نوبت چاپ : 4تاریخ انتشار : 1391/5/7قطع کتاب : رقعیزبان : فارسیگروه سنی : بزرگسالتیراژ : 5000تاریخ اولین چاپ : 1391


خلاصه کتاب


امام جعفر صادق(ع)   در ضمـن حدیث مشهورى که پیرامون قداست قم به گـروهـى از اهـالـى رى بیـان کـردنـد، فرمودند:
 «بانـویى از فرزندان مـن بـه نـام فاطمه(س)دختر موسى(ع)، در آنجا رحلت مى کند، که

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت دهه کرامت  

 
به منظور جذب کودکان و نوجوانان با کتاب و کتاب خوانی و آشنایی با منابع مخصوص آنها و همچنین گسترش فرهنگ مطالعه به مناسب دهه کرامت و گرامی داشت میلاد امام علی ابن موسی الرضا،  بخش کودک کتابخانه عمومی سعدی دهلران اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با حضور علاقمندان نمود. 
 

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1