تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


بازدید از کتابخانه در هفته کتاب  

همزمان با هفته كتاب و كتابخوانی دانش آموزان مدارس مختلف سردرود به همراه معلمان خود از كتابخانه عمومی شهید حمید باكری سردرود بازدید كردند.دانش آموزان در این بازدید با فعالیتها، خدمات، بخشهای مختلف كتابخانه و كتابهایی موجود درموضوعات مختلف این كتابخانه آشنا شدند و به مطالعه كتابهای مورد علاقه خود پرداختند.هدف از برگزاری این برنامه ها آشتی مدارس و دانش آموزان با كتابخانه ها و كتاب به عنوان مكمل برنامه های آموزشی و درسی آنها است.در پایان تم

ادامه مطلب  

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نقاشی  

با عنایت به این كه كتابخانه عمومی شهید باكری سردرود  در 29 مهر  اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی ویژه محرم برای كودكان 9-12 سال كرده بود و با توجه به استقبال بی نظیر كودكان از مسابقه نقاشی، كتابخانه اقدام به برگزاری مراسم تقدیر و اهداء جوایز برای شركت كنندگان در 26 آبان كرد. در این مراسم كه كودكان همراه والدین شركت كرده بودند ابتدا كارشناس صدا و سیما آقای علی حسینقلی زاده به ایراد سخنرانی در باب روانشناسی نقاشی كودكان و تاثیر نقاشی به عنوان وسیله

ادامه مطلب  

ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96  

دانشگاه آزاد همیشه متقاضیان خود را داشته است و قطعا ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 باید یکی از بزرگ ترین و پرطرفدار ترین رخداد های دانشگاه آزاد باشد. تغییرات آزمون دکتری در یکی دو سال گذشته دامن آزمون دکتری دانشگاه آزاد را هم گرفت در نتیجه در این مقاله می خواهیم یک راهنمای جامع برای ثبت نام آزمون دکتری 96 یادداشت کنیم که داوطلبان بتوانند به راحتی ثبت نام خود را انجام دهند. در این مقالهزمان ، نحوه ، شرایط ثبت نام و تغییرات آزمون

ادامه مطلب  

واکنش منطقه آزاد اروند به ممنوعیت ورود خودروهای اروندی به سرزمین اصلی  

 
 
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند در واکنش به انتشار بخشنامه‌ای از سوی مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی که بر اساس آن، ورود خودروهای دارای پلاک مناطق آزاد به سرزمین اصلی ممنوع شده است، گفت: ملاک عمل و تصمیم‌گیری در مناطق آزاد، مجموعه قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد مصوب از سوی مجلس شورای اسلامی و هیات وزیران است.
 
منبع: ایسنا

ادامه مطلب  

ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96  

 

دانشگاه آزاد همیشه متقاضیان خود را داشته است و قطعا ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 باید یکی از بزرگ ترین و پرطرفدار ترین رخداد های دانشگاه آزاد باشد. تغییرات آزمون دکتری در یکی دو سال گذشته دامن آزمون دکتری دانشگاه آزاد را هم گرفت در نتیجه در این مقاله می خواهیم یک راهنمای جامع برای ثبت نام آزمون دکتری 96 یادداشت کنیم که داوطلبان بتوانند به راحتی ثبت نام خود را انجام دهند. در این مقالهزمان ، نحوه ، شرایط ثبت نام و تغییرات آزمو

ادامه مطلب  

پنجمین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی سردرود  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی، نشست «کتاب‌خوان» کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود روز سه شنبه سیزدهم مهر با حضور جمعی از اعضای این کتابخانه برگزار شد.
در این نشست، کتاب‌های «زیارت عاشورا در سیره بزرگان» نوشته ایوب نجفی، توسط حجت الاسلام ایوب نجفی؛ «حماسه سازان عاشورا» نوشته مصطفی اسرار، توسط علی حسینقلیزاده؛ «وارثان عاشورا» نوشته علی صفایی حائری، توسط حجت الاسلام احد ساعی ور؛ «فاطمه فاطمه است»

ادامه مطلب  

آزادی راستین  

سپس عیسی به یهودیانی که به او ایمان آورده بودند، گفت:" اگر در کلام من بمانید، براستی شاگرد من خواهید بود و حقیقت را خواهید شناخت و حقیقت شما را آزاد خواهد کرد." به او پاسخ دادند:" ما فرزندان ابراهیم هستیم و هرگز غلام کسی نبوده ایم. پس چگونه است که میگویی آزاد خواهیم شد؟"
عیسی پاسخ داد:" آمین، آمین، به شما میگویم که کسی که گناه میکند غلام گناه است. غلام جایگاهی همیشگی در خانه ندارد. اما پسر را جایگاهی همیشگی است. پس اگر پسر شما را آزاد کند، به راستی

ادامه مطلب  

همایش ملی کرسی آزاد اندیشی  

بنا به اطلاعیه دانشگاه علامه طباطبایی راجب به برگزاری همایش کرسی های آزاد اندیشی  در پاییز 1395 ، و درخواست اراسال گزارشات کرسی ها به دبیرخانه آزاد اندیشی ، لذا کلیه گزارشات مکتوب و تصویری در سایت مربوطه ثبت گردید و به ایمیل دبیرخانه هم نیز ارسال شد.

ادامه مطلب  

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96  

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از طریق آزمون ورودی و نه از طریق بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد راهی مطمئن و به نسبت آسان برای ورود  به این مقطع است. کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با افزایش ظرفیتی که از سال 93 ایجاد کرده است هر ساله پذیرای هزاران داوطلبی است که قصد دارند با ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 وارد مقطع تحصیلات تکمیلی شوند و

ادامه مطلب  

نبرد فریدون و ترکان در آوردگاه آب و آتش- چنانش بکوبم به گرز گران/ که پولاد کوبند آهنگران  

اکبر ترکان و حسین فریدون، دو بازیگر صفحه‌ی شطرنج سیاست این روزهای دولت تدبیر و امید در مناطق آزاد کشور هستند که هر یک به سهم خود، مردم این مناطق را آزرده‌اند. دو مردی که هر دو در این صفحه‌ی شطرنج وزیری می‌کنند. دست‌کم سه سال است که منطقه آزاد قشم دست‌خوش سوءمدیریت‌های شورای‌عالی مناطق آزاد است.

ادامه مطلب  

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد سال 95 دانشگاه آزاد  

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد سال 95 دانشگاه آزادبنا بر اعلام مسولان دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریور 95 نتایج آزمون ارشد سال 95 دانشگاه آزاد اعلام می شود. سال گذشته روز سه شنبه 17 شهریور 94 نتایج آزمون ارشد سال 94 دانشگاه آزاد اعلام شده بود.داوطلبان می‌توانند در روزهای مقرر به سامانه‌های azmoon.com و sanjesh.iau.ac.ir برای دریافت نتایج خود مراجعه كنند.
برای دریافت سوالات ارشد و دکتری به سایت www.banksoallat.com مراجعه و یا اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب  

نی  

وسعت صدای آن به ۳ اکتاو می‌رسد. نی ۵ صدا (رجیستر) دارد که هر یک از آنها با نحوه دمیدن هوا در نی قابل انتخاب است. این رجیسترها عبارتند ازبمنت‌های دو (دست بسته)، ر (سوراخ ۱ سر نی آزاد)، می (سوراخ ۱ و ۲ آزاد)، فا (سوراخ ۱ و ۲ و ۳ آزاد)، فا# (سوراخ ۱ و ۲ و ۳ و ۴ آزاد)، سل (سوراخ ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵) لا (دست باز). نت سی در این اکتاو وجود ندارد.
اوجدقیقاً همانند بم اما یک اکتاو پایین‌تر. دو نت آخر (سل و لا) با غیث مشترک است.غیثنت‌های سل (دست بسته)، لا (سوراخ ۱ سر نی آزا

ادامه مطلب  

هرگز از یاد نبر...  

هرگز از یاد نبرید که قلب حق شناس از مواهب طبیعت بهره فراوان تری می برد . می توانی به هر آنچه بخواهی شک کنی ، امّا برای لحظه ای به خود اعتماد کن و زندگیت را با آن سرشار کن   یادت باشد:
دیگران را آزاد بگذار ،آزاد در پذیرفتن تو ; آزاد در روی گردانیدن از تو فراموش نکن :
ابراز نکردن رنجش ، راهیست است برای مردن عشق یادت باشد :
احساساتی را که ابراز نمی کنی ، افسار زندگیت را به دست می گیرند .

ادامه مطلب  

با تاسیس منطقه آزاد جدید در غرب جزیره‌ی قشم؛ جبل علی در دوبی اعلام ورشکستگی کرد  

به گزارش سرویس خبری سال1400، پس از اعلام تاسیس منطقه آزاد در غرب جزیره‌ی قشم ساختمان‌های دوبی به لرزه در آمدند و جبل‌علی رسما اعلام ورشکستگی کرد؛ جزیره لنکاوی در مالزی فعالیت‌های تجاری خود را متوقف کرد و سنگاپور با نگرانی چشم به تحولات اخیر در غرب جزیره‌ی قشم دوخته است. در میان شگفتی ناظران بین‌المللی، سازمان منطقه آزاد قشم، با بی‌تفاوتی نسبت به تحولات اخیر، به کار خود ادامه می‌دهد.

ادامه مطلب  

 

من برای خدا دعا میکنم،دعا میکنم که خدواند از غل و زنجیر شریعتها و واعضان آزاد شود،دعا میکنم که خدا برای ارتباط و پیوند با فرزندان خود از زندان دیندارن آزاد شود،دعا میکنم خداوند بی پروا و بی ترس از حاکمان زمینیش رقصان جهان را به وجد بیاورد،دعا میکنم خدا صدای خنده اش دوباره همه گیتی را فراگیرد،دعا میکنم خدا شاد و خندان و رقصان خوشبخت و سعادتمند شود،دعا میکنم هر کسی دستی بر سر خدا کشد تا از گرمای عشق ما اشک شوق و خوشبختی بریزد،دعا میکنم که هر ک

ادامه مطلب  

گزارش مسابقه نقاشی  

همزمان با ایام ماه محرم و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی و آشنایی كودكان و نوجوانان با فرهنگ عاشورا و شهادت و ایثارگری یك دوره مسابقه نقاشی در بین گروه سنی كودكان در كتابخانه عمومی شهید حمید باكری سردرود برگزار شد.
قرار است به آثار برگزیده به رسم یادبود جوایزی اهداء گردد.

 
 
 

ادامه مطلب  

به خاطر بسپار:  

هولناک ترین ناباوری ، ناباوری نسبت به خودتان است.
 با خود بخوان :
در زندگی ام شکست وجود ندارد ، تا زمانی که از چیزی درس گرفته باشم.از اوقاتی که "بله" می گویید ولی در واقع منظورتان "نه” است آگاه باشید.
 به خاطر بسپار:
شکست ، یا می شکند یا شکسته می شود.. بستگی به شما دارد.
 
یادت باشد :
دیگران را آزاد بگذار، آزاد در پذیرفتن تو .. آزاد در روی برگردانیدن از تو.
به خاطر بسپار:
کسانی که نمی توانند گذشته را به یاد آورند ، محکومند که آن را تکرار کنند.

ادامه مطلب  

تابلو فرش  

 

 


تابلو فرش

تابلو فرش به فرش‌هایی گفته می‌شود که معمولاً جنبه تزیینی دارند. این فرش‌ها همانند تابلو قاب شده و بر روی دیوار نصب می گردد.
 
موضوع
از نظر دسته بندی موضوعی تابلو فرش شامل تصاویر زیر می باشد:
مناظر طبیعی
در این نوع از تابلو فرش ها مناظری از درختان،رودخانه، جنگل، گل و مناظری نظیر آن را شامل می شود.
حیوانات
شامل تصاویر طبیعی از حیوانات می باشد.
گل
شامل تصاویر مربوط به دسته گل های تزئینی و طبیعی می باشد.
اشخاص
تصاویری از اشخاص مشه

ادامه مطلب  

انتقام جوانمرد خان از آزاد خان  

در حدود 2 قرن پیش خانی بنام آزاد خان در افغانستان بود که غارت و چپاولگری مردم ایران و سرزمین سرحد بلوچستان می پرداخت وی همواره لشکری بزرگ داشت که نه به مال واموال بلکه به ناموس مردم هم رحم نمیکردند که در زمان پدربزرگمان شیخ جوانمرد خان گمشادزهی به سرحد(کورین کنونی)حمله کردند و تمام مال و اموال مردم سرحد را به غارت بردند ،که پدر بزرگمان شیخ جوانمرد خان گمشادزهی بهمراه خانی چون جی ال خان ک پدر بزرگ سردار جما خان شه بخش و شاهی خان شه بخش (الله بخ

ادامه مطلب  

25. تحصیلات عالی  

بعد از کلی تلاش جهت باز کردن صفحه نتیجه انتخاب رشته م،در دانشگاه آزاد،با این صحنه مواجه شدم؛
گیاهپزشکی،رودهن
با این حساب باید روی همون زیست فناوری حساب کنم.
یادمه همیشه وقتایی ک حرف از دانشگاه آزاد میشد،من توی دلم میگفتم ک "من برم دانشگاه آزاد؟عمرا!"و به عنوان یک سرافکندگی بهش نگاه میکرده م.
حالا دارم میرم دانشگاه آزاد.
بدون کنکور.
از اینهمه اتفاقای فاجعه بار پشت سر هم،نه از این میترسم ک تنها بشمو دوستام رهام کنن،و نه حتی از اینکه فامیل ها و

ادامه مطلب  

حسن یردانی مسئول رسانه ای جام کودک شد  

حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد المپیک بعنوان مسئول رسانه ای جام کوک معرفی شد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای 27 و 28 آبان ماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود.حسن یزدانی دارنده مدال طلای کشتی آزاد المپیک در وزن 74 کیلوگرم و مدال نقره مسابقات جهانی در وزن 70 کیلوگرم بعنوان مسئول رسانه ای این رقابت ها معرفی شد.

ادامه مطلب  

بحث آزاد | دو  

با دومین قسمت از ویدئوهای بخش ” بحث آزاد ” در سایت زبانیــا همراه باشید.
اگر این ویدئو را روی مانیتور کامپیوتر یا لپ تاپ مشاهده می کنید ، برای نمایش بهتر ، لطفاً دوبار روی ویدئو کلیک کنید تا به حالت Full Screen پخش شود.
 
ادامه مطلب را در این لینک بخوانید :          بحث آزاد انگلیسی

ادامه مطلب  

اطلاعیه  

به اطلاع می رساند:
نتایج آزمون کارشناسی ارشد نا پیوسته دانشگاه آزاد سال 1395 در تاریخ سه شنبه  23/6/1395 بر روی وب سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرد.
برای مشاهده کارنامه خود می توانید به وب سایت www.azmoon.com مراجعه نمایید.

ادامه مطلب  

آغاز مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان  

، رقابت‌های بین المللی کشتی روز جهانی کودک در رده سنی نونهالان در رشته‌های آزاد و فرنگی با حضور 22 تیم و به صورت تیم به تیم در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می‌شود.کشتی‌گیران آزاد و فرنگی‌کار نونهال از کشورهای مطرح کشتی دنیا در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و مسابقات بین المللی روز جهانی کودک معتبرترین تورنمنت رده سنی نونهالان در جهان است.تیم‌های شرکت کننده در بخش کشتی فرنگی به شرح زیر است:1- اوکراین (15 نفر)2- مولداوی (16 نفر)3- کالینگراد رو

ادامه مطلب  

خبر دانشگاه آزاد اسلامی  

پیش‌بینی رئیس دانشگاه آزاد استان کرمان:
ایجاد بزرگترین سیستم آزمایشگاهی جهان در دانشگاه آزاد با ساها در 5 سال آینده
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: «در راستای تحقق برنامه های درآمدهای غیر شهریه دانشگاه آزادباید تلاش بیشتری کنیم که نمونه آن طرح بزرگ ساهاست؛ چرا که این ایده و فکر ناب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند انقلاب بزرگی در حوزه دانش منطقه خاورمیانه بوجود آورد و اگر کمی تلاش کنیم در 5 سال آینده بزرگترین سیستم آزما

ادامه مطلب  

کنکور کارشناسی ارشد مدیریت ویژه دانشگاه سراسری و آزاد  

شرح مختصر:
کنکور کارشناسی ارشد مدیریت ویژه دانشگاه سراسری و آزاد
 
این بسته کامل درسی شامل :
1-جزوات جامع تئوریهای مدیریت به تفکیک دانشگاه آزاد و سرارسی
2-نکات کلیدی ، خلاصه و جمع بندی تئوریهای مدیریت
3-جدیدترین جزوه جامع و کامل دانش مسائل روز ویژه ارشد
4-جزوه استعداد تحصیلی ویژه کارشناسی ارشد و دکتری
5-پاسخنامه تشریحی آزمون های ارشد از سال 91 الی 93
6-پاسخنامه گزینه ای آزمون های ارشد از سال 89 الی 92
و چندیدن ضمیمه دیگر که ویژه داوطلبان شرکت در آزم

ادامه مطلب  

استاد قاسمعلی رحمانی  

 
 
 
       استاد  قاسمعلی رحمان  از اساتید رزمی خراسان شمالی  می باشند که در حال حاضر مشغول       آموزش  دفاع شخصی  و مبارزات آزاد و نیمه آزاد  می باشند ایشان متولدشهریور  1354        می باشد  که دارای کمربند دان 4 کاراته آزاد در رشته کیوکوشین  و دان 3 کیک بوکسینگ و دان 2 جوجیتسو می باشد که رزمی را از 12 سالگی زیر نظر شیهان  عظیم حمیدی نسب با هنر  رزمی  تکواندو و سپس فول کنتاکت کاراته و کیک بوکسینگ شروع کرد هنر رزمی کاراته آزاد را زیر نظر شیها

ادامه مطلب  

رضا افضلی در جام باشگاهای جهان  

ترکیب نهایی تیم کشتی آزاد بیمه رازی مشخص شد
ترکیب نهایی تیم کشتی آزاد بیمه رازی جهت حضور در سومین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان در اوکراین مشخص شد.به گزارش پایگاه خبری کشتی کرمانشاه ، ترکیب نهایی تیم کشتی آزاد بیمه رازی جهت حضور در سومین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان در اوکراین مشخص شد.رضا افضلی که در این چند ساله با پشتکار مداوم خود در لیگ کشور و قهرمانی کشور کشتی های بسیار خوبی گرفت در وزن 74کیلو گرم برای تیم بیمه رازی بر روی تشک م

ادامه مطلب  

دانلود دفترچه های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری با پاسخ در معماری مارکت  

برای دانلود کلیه دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری سال های مختلف، می توانید به وبسایت معماری مارکت مراجعه کنید.
دانلود دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری سال های مختلف با پاسخ
 

ادامه مطلب  

زمان ثبت نام آزمون دکتری  

كدام منابع را برای آزمون دكتری و كارشناسی ارشد سراسری، آزاد و وزارت بهداشت مطالعه كنیم؟
 
با نگاهی كه به جستجوی یك هفته اخیر  موتور جستجوی گوگل بیندازیم متوجه می شویم اكثریت داوطلبان آزمون دكتری برای ثبت نام آزمون دكتری موارد زیر را جستجو كرده اند پرسش هایی كه در مقطع زمانی كنونی از دید داوطلبان آزمون دكتری مطرح است عبارتند از:
زمان ثبت نام دکتری
ثبت نام آزمون دکتری 96
زمان آزمون دکتری 96
زمان ثبت نام آزمون دکتری 96
ثبت نام دکتری 95 دانشگاه آزا

ادامه مطلب  

خبر دانشگاه آزاد اسلامی  

بازدید هیات سنجش و نظارت منطقه 12 دانشگاه آزاد اسلامی از واحد زرند
 
اعضای هیات سنجش و نظارت استان کرمان متشکل از شیرزادی، حسین شهابی رئیس دبیرخانه نظارت منطقه دوازده، کوروش آفتابی مدیر نظارت استان کرمان با بازدید از بخش های مختلف سایت دانشگاه آزاد اسلامی زرند در گفت‌وگویی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زرند به بررسی مشکلات و چالش‌های پیش روی پرداخته و در جریان برنامه‌های این واحد قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا،...........................


ادامه مطلب  

تاریخ ، زمان و محل مصاحبه متاخرین دوره های باآزمون دانشگاه آزاد ۹۵  

تاریخ ، زمان و محل مصاحبه متاخرین دوره های باآزمون ، بدون آزمون، پژوهش محور و آزمون اختصاصی واحدهای بین الملل و برون مرزی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد در مقطع دکتری اعلام شد.مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۵به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تاریخ ، زمان و محل مصاحبه متاخرین ۷۰ رشته با آزمون، ۴۳ رشته بدون آزمون، ۴۲ رشته پژوهش محور و ۲۵ رشته آزمون اختصاصی واحدهای ب

ادامه مطلب  

مدیران منطقه آزاد نیز همانند ما انسانند  

دو طیف افراطی در منطقه وجود دارند  یک طیف با مدیریت سازمان منطقه آزاد کارد و پنیرند و حاضر به پذیرفتن هیچکدام از خدمات ایشان نیستند اینان همانهایی هستند که نافی زحمات غیر قابل کتمان حاج سلیمان جعفرزاده در تاسیس سازمان منطقه آزاد ماکو بودند،طیف دوم نیز برخی مدیران را تا سطح قدیس و ژنرال سازندگی بالا برده اند اینها نیز بادمحان دور قاب چینانی هستند که از همه طیف ها اعم از راست یا چپ منفعت برده و جیره خوارانی هستند که تئوریهای آنان بسوی جیبشان

ادامه مطلب  

 

پیش‌بینی رئیس دانشگاه آزاد استان کرمان:
ایجاد بزرگترین سیستم آزمایشگاهی جهان در دانشگاه آزاد با ساها در 5 سال آینده
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: «در راستای تحقق برنامه های درآمدهای غیر شهریه دانشگاه آزادباید تلاش بیشتری کنیم که نمونه آن طرح بزرگ ساهاست؛ چرا که این ایده و فکر ناب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند انقلاب بزرگی در حوزه دانش منطقه خاورمیانه بوجود آورد و اگر کمی تلاش کنیم در 5 سال آینده بزرگترین سیستم آزم

ادامه مطلب  

استقبال 170 دارت انداز از مسابقات آزاد بین المللی شیراز (اوپن 2016)  

مسابقات آزاد بین المللی شیراز  با حضور 170 ورزشکار خانم و آقا (116 دارت انداز مرد و 54 بازیکن خانم ) برگزار شد و طی آن حسین اعرابی در بخش آقایان و خانم دنیز هشتبران در بخش بانوان به مقام نخست رسیدند.
به گزارش روابط عمومی، این رقابت ها...

ادامه مطلب  

 

پدر جان ... 
 
با دلی شکر گزار و قلبی آکنده از حمد و سپاس 
به حضورت آمده ایم ...
زیرا که تو با به صلیب رفتنت تمام محکومیتهای مرگ
 و گناه را از ما برداشتی ...
شکرت می گوییم برای زنده شدن و قیامت از قبر  
پس با همان قدرت قیامت ما را نیز کمک کن 
 که پاک شویم و با روحت ما را هدایت کن تا 
در ایمانمان رشد کنیم ...
در این لحظه کلام خودت را که از دهان واعظ 
بیرون می آید لمس و مسح کن...
 تا قلبهای ما را تبدیل کند 
و از هر چیز که از تو نیست آزاد گردیم ...
ما را تبدیل کن

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1